У Черкасах притягнуть до відповідальності підприємство, яке не виконало рішення суду

13 лютого 2018, 21:06

Черкаською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження по факту невиконання підприємством рішення суду. Встановлено, що в Придніпровському відділі ДВС міста Черкаси ГТУЮ у Черкаській області на виконанні з 2016 року перебуває зведене виконавче провадження про стягнення коштів з ПП „Є” на користь Черкаської міської ради та прокуратури Черкаської області на загальну суму 112 тис. грн., але вказані кошти не сплачуються боржником. 

Проте за виконання будівельних робіт, що здійснювалися в 2017 році вказане підприємство систематично отримувало прибуток та маючи в розпорядженні кошти не сплатило існуючу заборгованість.

Враховуючи вищевказане Черкаською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України (умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, або перешкоджання його виконанню).

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин справи.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору