У Черкасах провели антитерористичні навчання (фото, відео)

04 жовтня 2017, 16:50

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області провела планове тактико-спеціальне навчання у приміщенні Першої міської лікарні як на об’єкті з масовим перебуванням людей, інформує прес-служба Управління.

У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацгвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, а також представники органів обласної та місцевої влади. Учасники навчань відпрацювали алгоритм спільних дій щодо реагування та знешкодження умовних терористів, які за легендою захопили заручників на території закладу охорони здоров’я. Вони провели комплекс інтенсивних пошукових заходів, організували евакуацію людей, знешкодили вибуховий пристрій, успішно провели переговори зі зловмисниками та у підсумку знешкодили терористів силами спецпідрозділів.

Керівництво антитерористичного центру на високому рівні оцінило готовність усіх структур задіяних у навчаннях до ефективної протидії терористично-диверсійним проявам в екстремальних умовах.

Поділитись

Коментарі

Вгору