На мосту через Дніпро продовжують асфальтувати правий проїзд (фото)

04 жовтня 2017, 16:59

На мосту через річку Дніпро наразі проводять роботи з асфальтування правого проїзду, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Попередньо на об’єкті завершили встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Уклали новий бордюрний камінь та деформаційні шви на правій стороні мосту. Також розібрано бордюрний камінь та завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту. Водночас продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для захисту від корозії.

Найближчим часом стартують роботи з демонтажу асфальтного покриття по лівому проїзду.

Як нагадують у САД, рух по мосту транспортних засобів здійснюється у спеціально відведений час: з 6.00 год. до 9.00 год. та з 16.00 год. до 19.00 год. Сьогодні ж, зважаючи на технологію та масштабність робіт, час роботи пропускних «вікон» для автомобілістів дещо змінився. Ранкове розпочалося о 8.00. Вечірнє запрацює на дві години пізніше, ніж зазвичай – орієнтовно з 18.00 і триватиме до 21.00.

Про подальші зміни роботи пропускних «вікон» інформуватимуть додатково та просять водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Поділитись

Коментарі

Віталій сказав:

Писаки,ви хоть знаєте що сьогодні ”вікно” зранку закрили у 8 годин а не відкрили о 8 годині(як ви написали), а чи відомо що зранку велика кількість водіїв що рухались на Черкаси після 8.00 не змогли проїхати(бо владі нашій і дорожним службам не хватило розуму поставити інформаційний щит на золотоніському кільці про зміну графіку проїзду)не вже навідь поліції на цьому кільці не можна було інформувати водіїв про цю зміну графіку????багато людей їхали в обласну лікарню і змушені були повертатись і їхати або до дому або накидати зайві 160км через Канів!!!лише аж через 1годину, під натиском водіїв які були дуже обурені через цю ситуацію із непроінформованістю про зміну проїзду (телефонували в різні служби поліцію,дорожню службу,ремонтникам та іншим чиновникам)через дамбу нас усих все таки пропустили .ГАНЬБА керівникам всіх керуючих органів що здійснюють і контролюють ремонт,хоч трохи думайте про людей!!

Вгору