У Черкасах пропонують заборонити пити на кладовищах і нести туди штучні квіти

17 квітня 2018, 07:07

Заступник міського голови Ігор Коломоєць виступив із ініціативою ввести деякі обмеження поведінки на цвинтарях Черкас, пише "Інфоміст".

Зокрема, він запропонував наступного року під час поминальних днів заборонити розпивати алкогольні напої на кладовищах.

– Пропонують встановити заборону на вживання алкогольних напоїв на кладовищах. Уже Чернігів таке рішення ухвалив, Сміла… – сказав Коломоєць.

На його переконання, нетверезі люди на цвинтарях – це неприйнятна річ. Крім того, Коломоєць виступив із ініціативою заборонити нести на цвинтар штучні квіти, адже вони шкодять довкіллю.

– Штучні квіти – взагалі трагедія, – обурився заступник мера.

На це сам міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що спочатку на цвинтарях слід навести лад, а вже потім виносити якісь обмеження.

Олена сказав:

Як можна заборонити яскраві та дешеві квіти? Спочатку подумайте, чим замінити, а потім нав”язуйте свою заборону. Хіба людина взмозі купити оті дорогущі живі квіти, якщо у неї 3,4,5 померлих родичів? Що, йти із однією квіткою до кожного? Розпивати алкоголь – так, не можна. А заборонити народу йти до могил із квітами, що їм по карману-це перебор.

Тетяна сказав:

Могили повинні бути доглянуті а не прикрашені. Даруйте квіти живим!
Я за заборону штучних квітів

черкащанка сказав:

У минулому році майже на 150 грн.купили живих квітів (хоста та інші) висадили за два дні до поминального дня.Прийшли у поминальний день до могили а вона майже пуста ПОКРАЛИ МАЙЖЕ ВСІ КВІТИ ЩЕ ЛОМОМ ВИКРУТИЛИ І ВКРАЛИ ЦЕПОЧКУ З ОГРАДКИ добре що купили ще штучні квіти і прикрасили могилу. 1 кладовище на Одеській.Настрій зіпсований витрати збільшились і “добрих” слів у голові крутилось досить багато.Трагедія не штучні квіти а наш рівень життя !!!!Від хорошого життя люди красти на кладовище не підуть.

Вгору