У Черкасах презентували результати стратегічної сесії розвитку міста

29 листопада 2017, 17:30

У Черкасах представили результати Стратегічної сесії, яка нещодавно відбулася в місті у форматі Світового кафе. Тоді близько 200 містян викладали своє бачення розвитку Черкас. Тепер пропозиції до Стратегії розвитку міста узагальнені Стратегічним комітетом і департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради.

Дискусія тривала протягом двох годин: намітили подальші спільні дії, сформували робочі групи для поглибленої роботи над напрямками, що ляжуть в основу стратегічного документу.

– Чергова зустріч з активною громадою Черкас засвідчила, що містяни не байдужі до майбутнього свого міста, – підсумовує заступник Черкаського міського голови Роман Буданцев. – Порадувала готовність черкасців працювати над головним документом міста.

– Попереду ще чимало роботи, – наголошує директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, – робота в групах, проведення соціологічного опитування, опис альтернатив та моделей розвитку, аналіз позицій стейкхолдерів, аналіз ресурсного потенціалу міста тощо. Все це потрібно для того, щоб отримати найбільш повний та коректний документ, за яким розвиватиметься місто протягом наступних десятиліть.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору