У Черкасах потенційний кандидат в міськраду білить бордюри

29 квітня 2014, 17:26

Спостерігачами ОПОРИ сьогодні (29 квітня) було помічено, як двоє чоловіків від потенційного кандидата у депутати Черкаської міської ради Володимира Халая (директор ДП «Електромонтаж» 424) білили бордюри у дворі будинку за адресою вул. Хрещатик, 184.

Про це повідомляє ОПОРА.

Чоловіки були одягнені у футболки з написом Володимир Халай. Вони підтвердили, що за роботу їм платить сам Володимир Халай. Окрім цього, чоловіки розповіли, що сьогодні у цьому ж дворі о 18.30 відбудеться зустріч Володимира Халая з виборцями.

Варто нагадати, що згідно з Законом України «Про вибори депутатів…» ст. 53, п.2 ч.4: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям … матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Нагадаємо, що під час довиборів нардепів у 2013 році Володимир Халай був залучений у використанні адмінресурсу. Зокрема, за сприяння Михайла Поплавського були запущені ліфти, проте пізніше стало відомо, щовони були готові до пуску ще півтора тижні до того, а сам пуск був затриманий через позицію керівництва підприємства «Електромонтаж 424». Як зауважувала ОПОРА, виборці могли бути просто введені в оману щодо заслуг Михайла Поплавського у вирішенні їхніх проблем.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору