У Черкасах поліцейські на трьох автомобілях розбирались із п’яним водієм

28 березня 2016, 12:16
Фото: Підслухано Черкаси/”Вконтакті”

Фото: Підслухано Черкаси/”Вконтакті”

Щонайменше півтори години витратили черкаські патрульні, щоб розібратися з нетверезим водієм. Учора близько 21 години вони зупинили автомобіль, за кермом якого був п’яний водій, а поруч — пасажир в такому ж стані. До того ж з’ясувалося, що вони не мали при собі документів на авто, інформує УНН-Центр.

Жителі мікрорайону поблизу Першотравневого парку були неабияк схвильовані, коли на розі Громова-Свято-Макаріївської побачили одразу три автомобілі патрульної поліції з увімкненими проблисковими маячками, які оточили легковик. Щонайменше півтори години пішло у правоохоронців, щоб розібратися з нетверезим водієм і відправити його автівку на штрафмайданчик.

Як пояснили в прес-службі патрульної поліції, поліцейські помітили автомобіль, що перешкоджав руху інших авто. Коли вони його зупинили, з’ясувалося, що водій та його пасажир перебувають у нетверезому стані. Стільки часу на вирішення ситуації було витрачено через те, що водій не мав при собі документів на автомобіль, а тому довелося чекати, доки ці документи привезуть, аби підтвердити що авто дійсно є його власністю. Проте в підсумку автомобіль через стан водія все одно був доставлений евакуатором на штрафмайданчик.

Фото: Підслухано Черкаси/”Вконтакті”

Фото: Підслухано Черкаси/”Вконтакті”

Коментарі

Вгору