У Черкасах побував «Євроавтобус»

19 червня 2014, 18:04

Днями у Черкаси приїжджали учасники всеукраїнської акції «Євроавтобус: об’єднаймо Україну». За словами активістів, мета їхньої подорожі країною – розповісти цікаві факти із історії та сьогодення Євросоюзу, продемонструвати українцям європейські цінності, пише "Про Головне".

Вслід за Кривим Рогом і Кіровоградом «Євроавтобус» заїхав і до Черкас. Активісти приготували чимало цікавого. Люди будь-якого віку демонстрували свою ерудицію у вікторині, присвяченій історії та географії Європейського континенту, а громадяни, що не достатньо знайомі з поняттям «ЄС», могли збагатити свій багаж знань за допомогою ілюстрованих брошур. Усі бажаючи мали можливість поєднати десятки жовто-блакитних стрічок у єдиний прапор нашої країни.

Не забули організатори акції і про найменших: діти під керівництвом старшого покоління складали пазл «Карта Євросоюзу», а потім із задоволенням відчули присмак європейського життя, посмакувавши безкоштовними круасанами та чаєм. Подібні заходи активісти планують провести у всіх містах, що пролягають по маршруту «Євроавтобуса». У такій формі учасники акції хочуть об’єднати жителів всієї країни, що зараз переживає не найкращі часи, у єдиному прагненні до євроінтеграції.

На жаль, акція зацікавила небагатьох. Чи то недостатня реклама заходу, чи то незручний для пересічних громадян час, завадили «Євроавтобусу» зібрати «аншлаг». Хочеться вірить, що благородна мета активістів викличе більше уваги у Полтаві, яка знаходиться далі на карті маршруту активістів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору