У Черкасах після танення снігу деякі вулиці перетворились на ставки (відео)

06 лютого 2018, 15:52

Фото: Ірина Мухинска/Фейсбук

Після танення снігу, деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й на певних вулицях мікрорайону Дахнівка. Діти не можуть дійти до школи, а водії грають в «дорожню рулетку», про це йдеться в сюжеті ЧСН.

20-, а місцями й 40-сантиметрові ями, які опісля опадів, перетворюються на міні-озера. На момент зйомки, коли на вулиці -5, ледве оминути калюжі можна, йдучи повз паркан. Лідія Грушева проживає на цій вулиці з дитинства. Каже: аби пройти, не намочивши ноги, то потрібно дуже постаратися.

Марія Михальчук кожного дня гуляє на вулиці зі своїм піврічним синочком. Скаржиться: їхати дитячим візочком по таких дорогах не можливо.

Юлія Макарук працює у службі таксі. Зізнається: вона та її колеги виклики на Дахнівку, подекуди, ігнорують.

Богдан Лизогуб навчається в 9 класі. Розповідає: дійти до школи із сухими ногами – нереально. Тому змінне взуття до свого портфелю кладе у першу чергу.

Така ж ситуація з дорогами й коло дитячого садочку по вулиці Канівський. Три глибоких ями після танення снігу вщерть заповнені водою.

Чим спричинена така ситуація на деяких вулицях Дахнівки, пояснює начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергій Отрешко, і додає, єдиним вирішенням ситуації є облаштування зливових каналізацій, однак перед тим обов’язково потрібно заасфальтувати покриття.

Вгору