Марина Порошенко презентувала у Черкасах проект Інклюзивної освіти (фото)

06 лютого 2018, 16:49

Фото: Про все

Сьогодні з робочим візитом Черкащину відвідала дружина Президента України Марина Порошенко. В рамках візиту Марина Порошенко та голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко підписали Меморандум про співпрацю, за яким область долучилася до проекту Благодійного Фонду Порошенка “Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації”. Цей проект реалізується по всій Україні. Черкащина стала десятим регіоном, який приднався до проекту.

Спершу дружина Президента взяла участь у відкритті інклюзивної групи дошкільного навчального закладу №60, який відвідують шестеро дітей з синдромом Дауна.

Фото: Про все

- Я щиро сподіваюся, що ці діти знайдуть тут собі нових друзів. Що вони будуть разом зростати та допомагати один одному. І в цьому є наше завдання, щоб вони відчували себе захищеними та мали підтримку держави, — сказала Марина Порошенко.

На згадку про зустріч Перша леді подарувала інклюзивній групі музичний центр, м’які іграшки та солодощі.

- Дуже добре, що наша держава відкриває такі інклюзивні групи. Це є певним кроком наших діток до соціального життя, адже діти пристосовуються до соціуму, — говорить вихователька садочку Людмила Снєсарь.

Також Марина Порошенко відвідала Черкаську спеціалізовану школу №3, в якій навчається 11 учнів з особливими освітніми потребами. Тут і відбулося підписання Меморандуму.

Фото: Про все

- Сьогодні Черкаська область долучається до проекту про впровадженню інклюзивної освіти. Цей проект було започатковано три роки тому і він реалізується за підтримки Міністерства освіти та Благодійного фонду Порошенко. Сьогодні до команди фахівців доєдналися і освітяни Черкащини, — зауважила Марина Порошенко.

Фото: Про все

Загалом в області вже працює 104 школи, які надають інклюзивну освіту. В них навчається 209 учнів з особливими потребами. В той же час на Черкащині такої освіти потребує близько 5 тисяч дітей.

 

 

 

 

Вгору