У Черкасах нові тролейбуси нема кому водити

27 листопада 2015, 08:38

705493

Минулого тижня КП "Черкасиелектротранс" оголосив набір водів тролейбусів. Як проходить відбір та скільки охочих відгукнулося, інформує vikka.ua.

Якщо ще три роки тому на КП "Черкасиелектротранс" працювало 110 осіб, то нині – 70. Старше покоління йде на пенсію, а молодь не поспішає йому на заміну. Це підтверджує і кількість охочих, які відгукнулися на оголошення про набір водіїв. За тиждень виявили бажання водити тролейбуси всього дві особи, у той час як потрібно 25 фахівців.

Нестачу кадрів водіїв електротранспорту директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук пояснює ще й відсутністю у Черкасах школи, де готували б спеціалістів відповідної кваліфікації.

"На базі КП "Черкасиелектротранс" є всі технічні можливості для відкриття такої школи. Є викладачі, які навчать усім тонкощам водіння, та приміщення, де можна займатися. Навіть є комп’ютери для вивчення правил дорожнього руху. Знайдеться і кілька стареньких тролейбусів для практичних занять", – запевняє Андрій Наумчук.

Проте наразі така ініціатива чиновника не знаходить належної підтримки.

Поділитись

Коментарі

Вгору