У Черкасах не дотримуються графіків відключення світла

24 грудня 2014, 10:08

1411723878_47490_1-1

Саме в цей час у багатьох містах, селах країни немає світла. Схоже, що в Черкасах назріває соціальний бунт, інформують Подробности.

Весь минулий тиждень городяни мітингували проти аварійних відключень світла.
А точніше - їх хаотичності. Ніхто не знає, де і коли енергетики вирубають рубильник. Ближче до вихідних в "Черкасиобленерго» пообіцяли скласти графіки відключень. Їх навіть розклеїли біля під'їздів.

"Ось тут написано: з 9 до 11, так! Вчора було навпаки - з 11 до двох. Сьогодні, начебто, збігається, не знаю", - розповідає житель Черкас Ігор.

Енергетики виправдовуються: людей не вистачає. Тому відключають об'єкти автоматично. Іноді графіків справді не дотримуються.

І городянам не залишається нічого іншого, як перетерпіти тимчасові незручності. Мінімум - до весни.

"З цих графіків, які вже розміщені на сайті, вони більш докладні: виключені в першу чергу лікарні, котельні, водозабори. Ну, і ще частково житлова забудова, яка має 14 або 16 поверхів", - говорить глава правління "Черкасиобленерго" Ігор Карпенко.

Але і з цією заявою "Обленерго" вийшло якось ніяково. Нові висотки, які повністю залежать від енергопостачання, як і раніше відключають.

"Тут опалення та подача холодної води здійснюється примусово електричними насосами. Без світла - ну ніяк", - пояснює головний інженер багатоповерхового житлового будинку Олександр Гайдуков.

І ось зовсім невтішні новини. Напередодні Трипільська ТЕС, яка забезпечує електрикою Черкаську, Київську та Житомирську області, зупинила роботу декількох енергоблоків.

Закінчилось вугілля. При цьому вітрини в центрі Черкас - у повній ілюмінації. Тут світло не відключали жодного разу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору