У Черкасах назвали найбільш аварійні ділянки на дорогах

14 вересня 2016, 11:06

924281

П’ять черкаських вулиць користуються поганою репутацією серед водіїв. Вулиці Благовісна, Смілянська, Чорновола, проспект Хіміків та бульвар Шевченка мають щонайменше по одній небезпечній для автівок ділянці.

Так, з початку року у Черкасах зареєстровано 137 дорожньо-транспортних пригод. Про це сайту vikka.ua повідомили в Управлінні патрульної поліції у місті Черкаси.

При цьому більшість ДТП зафіксовано на вулицях, де проведено капітальний ремонт дороги. Там зафіксовано 81-у таку пригоду, що складає 59% від загальної кількості.

Найбільше аварій сталося на вул. Благовісній, на ділянці між вул. Чорновола та Грушевського. Там з початку року зафіксовано 15 ДТП.

На одну пригоду менше сталося на вул. Смілянській між вул. Хрещатик та вул. 30 річчя Перемоги. 10 ДТП сталося по бульвару Шевченка на ділянці між вул. Університетською та Смілянською.

На четвертому місці по аварійності – ділянка на вул. Надпільній між вул. Грушевського та Чорновола, а також відрізок дороги по вул. Чорновола між вул. Шевченка – Хіміків. Там з початку року сталося по 9 аварій.

Ще одне місце з підвищеною концентрацією ДТП – проспект Хіміків між вул. Громова та Першотравневою, де у 2016-му році трапилося 7 аварій.

Співробітниками сектору безпеки дорожнього руху проведено поглиблений аналіз причин та обставин скоєння ДТП у місті. Зокрема у період з 18.08.2016 по 24.08.2016, коли на території міста було зафіксовано аж 21-у ДТП. 4 з них – із потерпілими.

У цей період троє людей постраждали під час зіткнення внаслідок порушення правил маневрування. Один пішохід постраждав через перехід проїжджої частини поза межами пішохідного переходу. 18 з цих ДТП скоєні з матеріальними збитками.

Основні види ДТП без травмованих – це зіткнення (14), наїзд на перешкоду (1), наїзд на транспортний засіб, що стоїть (3). Основною причиною виникнення ДТП є порушення правил маневрування. Через це сталося 10 ДТП. Через перевищення безпечної швидкості  було скоєно 5 аварій. Не дотрималися безпечної дистанції 7 водіїв. Автовласники, що сіли за кермо у нетверезому стані, спричинили 2 ДТП.

Поділитись

Коментарі

Вгору