Обласною поліцією керує нікому невідомий Лісінчук?

14 вересня 2016, 11:29
Фото: Вадим Комаров / Facebook

Фото: Вадим Комаров / Facebook

Вчора на своїй сторінці у Facebook черкаський журналіст Вадим Комаров опублікував цікавий документ (датований 12.09.2016 р), який один з керівників Черкаського відділу поліції адресує тимчасово виконуючому обов’язки начальника ГУ НП в Черкаській області майору поліції  В.Я. Лісінчуку.

Журналіст «Про все» зробив логічне припущення, що автором могла бути допущена неточність у написанні прізвища і тому адресат - це ніхто інший,  як головний патрульний Черкас Вадим Лісничук. Ураховуючи, що черкаські ЗМІ багато писали про його можливе призначення, а офіційного документу так і не було оприлюднено, редакція попросила Вадима Лісничука роз’яснити ситуацію.

Проте Вадим Ярославович зазначив, що не може надати коментар з цього приводу і переадресував журналіста до автора листа -  т.в.о. слідчого відділення (у складі слідчого відділу) Черкаського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області Юрія Сав’яка. Однак слідчий порадив нам звернутися із цього питання із офіційним запитом.

Розуміючи, що посадова особа, тим більше керівного складу міськвідділу поліції,  не могла написати офіційний документ з власним підписом та вихідним номером на адресу неіснуючої особи, ми звернулися за офіційним коментарем до прес-служби ГУ НП.

- Я особисто наказу не бачив. А з приводу цієї ситуації рекомендую звернутися за коментарями до Вадима Лісничука, - зауважив керівник прес-служби Управління Дмитро Грищенко.

Отже в розмовах з офіційними представниками ГУ НП ми так і не отримали підтвердження того, що Вадим Лісничук все ж очолив ГУ Нацполіції в Черкаській області.

А тому залишається відкритим питання: якщо Вадим Лісничук не обіймає посаду т.в.о. начальника ГУ НП, то хто ж тоді такий В.Я. Лісінчук, до якого спрямовує документи слідчий?

Поділитись

Коментарі

Вгору