У Черкасах назріває транспортний колапс: перевізники погрожують не вийти на маршрути

15 квітня 2014, 11:36

Перевізники Черкас просять депутатів негайного розглянути питання щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів міста до економічно обгрунтованого рівня. 

Відповідне звернення перевізників Черкас, членів Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація перевізників" під час сесії міської ради озвучив депутат Олександр Радуцький.

- У зв'язку з кризовою ситуацією в державі, через різке здорожчення ціни на паливо та запасні частини, пасажирські автотранспортні перевезення в Черкасах на межі повної зупинки. Ціна на паливно-мастильні матеріали за останній місяць збильшилися на 70 %. Крім того на 40-50% зросли ціни на запчастини. У результаті чого собівартість перевезень пасажирів у місті значно підвищилася, - йдеться у зверненні.

Черкаські перевізники вимагають негайного розгляду цього питання, в іншому випадку роботу на маршрутах буде призупинено.

- Місто може залишитися без перевезень, пасажири без транспорту, а люди без робочих місць. У разі не прийняття рішучих дій перевізники міста залишають за собою право на призупинення роботи на маршрутах, - зазначають перевізники.

Поділитись

Коментарі

Віктор сказав:

І що всі підуть на тролейбуси
треба закупити тролейбусів а маршрутчики як хочуть не їздять в полтаві не щодавно підняли до 2,5грн

ВАРВАРА сказав:

В першу чергу треба перевірити пасажиропоток в кожній маршрутці весь денний випуск, від виїзду на лінію і до кінця зміни.І так кожен маршрут. Звичайно робота кропітка і потребує багато людей. На кожну машину по два чоловіка( біля кожних дверей), але потрібно це зробити щоб визначити реальну виручку від перевезення пасажирів. По-друге, пасажири самі в цьому і винні. Сьогодні проїхав дешевше, зекономив 20 коп, а завтра перевізники піднімуть ціну бо вартість проїзду не відповідає витратам. Зачасту кондуктора не дають квиток або беруть за проїзд дешевше по домовленності з пасажиром і не видаючи квитка.

Вгору