Співробітники ПриватБанку перерахували денну зарплату на зміцнення обороноздатності України та закликають приєднатися всіх клієнтів

15 квітня 2014, 11:17

Понад 11 тисяч співробітників ПриватБанку по всій Україні вирішили перерахувати свою денну зарплату на спеціальний рахунок Міністерства оборони, щоб підтримати українську армію.

Як повідомили в прес-службі банку, ще понад 10 тисяч співробітників ПриватБанку в рамках цієї громадянської ініціативи перерахують до фонду розвитку армії особисті кошти без прив’язки до розміру одноденного заробітку.

Першими, хто перерахував свої гроші на розвиток української армії, стали керівники банку.

- Про те, як і куди можна перерахувати гроші, щоб підтримати нашу армію, останніми днями запитували багато наших співробітники: касири, операціоністи, керівники філій із сотень міст України. Ми вирішили всім банком підтримати цю ідею, провівши опитування серед співробітників банку, – зазначив Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Першими свій денний заробіток перерахували я і всі члени правління банку. Внесок кожного співробітника дуже важливий у цей переломний для країни час.

Як повідомляє прес-служба банку, усі зібрані кошти, а це мільйони гривень, буде перераховано на спеціальний рахунок Міністерства оборони України, створений урядом для фінансування оперативних заходів, необхідних для зміцнення обороноздатності країни. Приєднатися до цієї громадянської ініціативи можуть і всі клієнти банку, перерахувавши кошти за такими реквізитами:

Одержувач: Міністерство оборони України

ЄДРПОУ: 00034022

Банк: Державне Казначейство України, м. Київ

МФО: 820172

Реєстраційні рахунки:

31254307218611 – матеріально-технічне забезпечення;

31257304218611 – медичне забезпечення.

Поділитись

Коментарі

Вгору