У Черкасах назріває скандал через відмову депутатів міськради закупити тролейбуси

13 червня 2018, 13:33

На останній сесії Черкаської міської ради депутати не дали дозволу КП "Черкасиелектротранс" закупити нові тролейбуси в лізинг. У містян таке рішення народних обранців викликало хвилю запитань та обурень, якими вони поділились у соціальній мережі Фейсбук.

Так, активіст Валерій Мироненко висловив свою думку з приводу того, чому не було підтримано закупівлю тролейбусів, та закликав містян підтримати таку ініціативу радикальними діями.

- У соціальних мережах люди масово висловлюють своє невдоволення і навіть пропонують переходити до радикальних дій. Пропонують зібрати загальноміський пікет в підтримку екологічного транспорту. Також лунають пропозиції підняти питання про виключення депутата Павла Карася з лав депутатів. Адже міські обранці в першу чергу повинні відстоювати інтереси мешканців міста, а не свої особисті. Черкасам потрібні нові тролейбуси і транспортна реформа! - написав він у фейсбуці.

Натомість депутат Черкаської міської ради Павло Карась на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, чому він голосував проти закупівлі нових тролейбусів.

- Моя позиція чітка і зрозуміла - я проти того, щоб в кредит купувати тролейбуси без проведення реформи громадського транспорту в місті.  На сьогодні "Черкасиелектротранс" - неефективне підприємство, відтіснене корумпованими приватними перевізниками від прибуткових маршрутів. І як без реформи визначити скільки тролейбусів потрібно? Чому 20? Можливо треба 40 чи 50? Будь-який придбаний новий тролейбус не збільшує вихід машин на лінію, бо немає коштів на їхню роботу.  "Черкасиелектротранс" без реформи при монетизації пільг та відсутності фінансових вливань з бюджету не виживе. Для виживання підприємства потрібно з-під тролеї прибрати маршрутчиків. Але про це, як і про валідатори, ніхто не говорить.  Складається враження, що негайна купівля тролейбусів в кредит, потрібна тільки для отримання швидкого відкату, що є типовим при купівлі тролейбусів в Україні, - зазначив Павло Карась.

Щодо пропозиції підняти питання про його виключення з лав депутатів, Павло Карась зазначив:

- Мене обрала громада і лише вона дасть мені оцінку на виборах. І вереск в соцмеражах на мене не діє, - наголосив він.

Єдине, в чому сходяться думки активіста та депутата, так це в тому, що місту потрібна транспортна реформа. Над якою Черкаси працюють вже не один рік.

 

 

Квентін Буратіно сказав:

Ну шо тут ще скажеш ? Пісєц! Один на одного кивають,то того нема,то те не так. Ніхто не хоче працювати на благо громади хоча кожен каже що його вибрала громада. Де нема відкатів там діла не буде.коротше не влада а гниль

Вгору