Черкаська міська рада вирішила не купляти нові тролейбуси в лізинг

12 червня 2018, 19:50

Черкаська міська рада не підтримала проект рішення про надання дозволу на укладання договір на придбання тролейбусів в лізинг, повідомляє Інфоміст.

За проголосували лише 13 депутатів.

– Якщо ми купимо 20 тролейбусів, то вони вийдуть на лінію, а старі і робочі не будуть виходити на лінію. Без траспортної реформи такі рішення ухвалювати неможливо, – резюмував депутат Павло Карась.

Варто зазначити, що фінансування на купівлю тролейбусів на цей рік не передбачено.

Раніше на сайті мерії опублікували проект рішення про надання дозволу комунальному підприємству “Черкасиелектротранс” на укладання договору фінансового лізингу для придбання 20 тролейбусів з правом викупу на загальну суму 106 мільйонів.

Коментарі

Пасажир тролейбуса сказав:

ДУЖЕ хочу побачити карася(з маленької, без поваги), який кожного дня буде їздити у старому смердючому траліку, який розвалюється на ходу. Бажаю йому завжди їздити саме цим транспортом, замість його Міцубісі.

Черкащанка сказав:

“Геніально”! Карась здивував. “Старі та робочі” тролейбуси.не повинні їздити по 40 років. Спочатку купили б 20, через рік ще 20 і так до повного відновлення парку. Треба ж колись починати! Таке “європейське” місто із такими тролейбусами-металобрухтом…

Вгору