У Черкасах на воду спустили навчальний катер

25 серпня 2017, 08:43

Сьогодні вперше за час незалежності України у плавання вийшов оновлений корабель "Кузьмич". Судно носить почесне ім’я загиблого в зоні Антитерористичної операції 26 серпня 2014 року черкащанина В’ячеслава Галви, пише "Інфоміст".

Востаннє корабель виходив на воду більше 20 років тому. Відновити його взялися коштом міського бюджету після Майдану. На ремонт пішло 200 тисяч гривень. Нині завдяки судну вихованці міського клубу юних моряків зможуть проходити повноцінну корабельну практику.

Особливим святом видався День Незалежності для матері В’ячеслава Галви Олени Всеволодівни. – Коли я вперше побачила після ремонту на воді корабель, було таке відчуття, наче це Слава пройшов. Тому що він виріс на цих берегах. Де б Слава не був, щороку він приїжджав у Черкаси. Це вагомий знак пам’яті не лише для нашої сім’ї, а й для вихованців клубу юних моряків, – говорить Олена Галва.

Право на урочисте підняття прапора військово-морських сил надали синові В’ячеслава Галви. Потому охочі змогли здійснити прогулянкову поїздку кораблем.

Вгору