У Черкасах встановили пам’ятний знак загиблим АТОвцям (відео)

25 серпня 2017, 07:36

Біля черкаського храму на честь ікони "Чорнобильський спас" встановили пам’ятний знак загиблим АТОвцям. Військовослужбовці, волонтери, меценати звели народний пам’ятник полеглим бійцям спільними зусиллями. На відкриття споминка прийшло багато містян, інформує "ЧСН".

- Гранітний камінь і бронзова фігура воїна, який сумує за загиблими побратимами – над скульптурною композицією думали гуртом, - розповідає голова ГО "Черкаський союз учасників АТО" Олексій Колісник. - Разом також вирішили і не викарбовувати на споминку жодного імені загиблого.

За роки антитерористичної операції вже загинуло більше 120 військовослужбовців з Черкащини. Прийшов на відкриття пам’ятника черкасець Сергій Терещенко. Свого сина він з війни не дочекався. 23-річний кіборг Андрій Терещенко загинув під час обстрілу Донецького аеропорту. Він отримав поранення в голову і дорогою до лікарні помер.

Три місяці реанімації, тривала реабілітація. Атовець Олег Хоменко каже – народився в сорочці, внаслідок обстрілів з "Град"» поблизу кургана "Савур-могили" він отримав мінновибухове поранення, але вижив. Каже таке місце для зустрічей іспомину загиблих необхідне.

Батько чотирьох дітей Олексій Драбовський про наміри піти на передову дружині наважився сказати лише телефоном, втім і сльози коханої і благання дітей– не зупинили. Чоловік служив 7 місяців під Маріуполем, через травми був демобілізований.

Спомник загиблим АТОвцям, встановили спільними зусиллями бійців,волонтерів та благодійників. Це не остаточний вигляд пам’ятника, скульптурний ансамбль, за задумом авторів ще буде довершено.

Вгору