У Черкасах на проспекті Хіміків провалилась дорога

04 червня 2014, 13:48

На розі проспекту Хіміків та вулиці Сурікова сьогодні виник значний провал дорожнього покриття. За розмірами аварійна ділянка досягає однієї полоси проїжджої частини. Тож рух транспорту нині по проспекту Хіміків гальмується.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як розповіла перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська, причину суттєвої просадки дорожнього покриття на згаданій ділянці проїжджої частини по проспекту Хіміків зараз з’ясовують фахівці.

– На місце виїхали керівництво міської ради, директори КП «Черкасиводоканал», КП «ЧЕЛУАШ» та інші спеціалісти. Зараз триває робота з виявлення ймовірних причин обвалу грунту. Серед таких - розглядаються варіанти з просадкою зливової чи фекальної каналізації КП «ЧЕЛУАШ» чи КП «Черкасиводоканал», мережі яких пролягають поблизу. Проте заслуговує на увагу, і нині перевіряється фахівцями, припущення про під’єднання до фекальної каналізації КП «Черкасиводоканал» відомчої мережі, що може належати комерційній структурі, розташованій неподалік від аварійного місця, – повідомила Алла Грохольська.

За її словами, аби не допустити потрапляння у місце провалу на проїжджій частині транспорту, аварійну ділянку – огороджено. Тому рух транспортних засобів дещо уповільнюється.

– Особливих незручностей, з огляду на цю ситуацію, мають тролейбуси, які курсують проспектом Хіміків до ПАТ «Азот». Оскільки провал фактично перекрив нормальний рух транспорту на одній з полос, тому тролейбусам, які повертаються з ПАТ «Азот», немає змоги як об’їхати аварійну ділянку. Тож зараз вони рухаються в об’їзд по вулиці Рябоконя, – зауважила Алла Грохольська.

А також звернулась до водіїв з проханням: аби запобігти незручностям, викликаних скупченням транспорту по проспекту Хіміків, за можливості, уникнути руху у згаданому напрямку, обравши інших шлях пересування на власному авто.

Поділитись

Коментарі

Вгору