На Черкащині браконьєри зловили 6 тонн риби на півмільйона гривень

04 червня 2014, 14:24

З початку нерестового періоду представниками Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури спільно з правоохоронними та контролюючими органами проведено 1300 перевірок з виявлення фактів браконьєрського лову риби на річці Дніпро та її водосховищах, у тому числі 24 перевірки на територіях природно-заповідного фонду України, інформує прес-служба відомства.

Внаслідок проведених перевірок виявлено 1500 порушень чинного законодавства, зареєстровано 1310 фактів браконьєрства, 1292 порушників притягнуто до адміністративної відповідальності, розпочато 14 кримінальних проваджень, - інформують у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

У рибалок було вилучено 6 тонн незаконно виловленої риби.

Своїми діями браконьєри завдали державі 0,5 млн грн збитків.

З метою забезпечення відшкодування заподіяної правопорушниками шкоди прокуратурою заявлено 8 позовів на суму 100 тис. грн.

Водночас Черкаська міжрайонна екологічна прокуратура звертає увагу на недостатню ефективність роботи Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області у галузі боротьби з незаконним товарообігом водних живих ресурсів. Внаслідок цього розпочато прокурорську перевірку діяльності вказаного органу державного контролю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору