У Черкасах можна “купити” друга на годину

31 березня 2017, 11:45

Якщо закохатися можна навіть з першого погляду, то концепцію дружби у соціумі прийнято розглядати як дещо складнішу категорію. Стосунки з друзями зазвичай проходять певні випробування. Принаймні часом. Дружба між людьми передбачає як наявність певних прав, так і обов’язків один перед одним. 20-річний черкащанин вирішив значно спростити ці правила. Він започаткував у місті незвичний сервіс та став продавати свої дружні послуги, пише "ВІККА".

Завдяки ідеї студента Черкаського музучилища Данила у Черкасах відтепер друга можна "купити" на годину-дві. Можливо замовити друга для шопінгу чи походу в кіно. Реально найняти людину, яка вислухає вас, поговорить на важливі саме для вас теми, не перебиваючи і не перетягуючи увагу на себе.

- Ідею надавати таку послугу я позичив у фільмі, вже навіть не пам’ятаю, в якому. Оголошення розмістив декілька місяців тому. На початку року вже зателефонував перший клієнт. Його звали Олег. Ми поспілкувалися пару годин, – розповідає професійний друг.

З тих пір до Данила звернулося близько 10 людей і відбулося 8 зустрічей.

- Звертаються здебільшого хлопці. Молодшому було 20 років, а найстаршому – 25. Це був приїжджий з іншого міста. Він попросив показати йому Черкаси, – каже Данило.

До тем, на які з ним хочуть поспілкуватися клієнти, він ставиться по-філософськи. Намагається занадто не втручатися з порадами. Дивиться на ситуації розсудливо.

- За весь час зверталося дві дівчини. Хотіли поговорити про життя, стосунки. У однієї з них просто не було з ким піти у кіно. Але фільму, який хотіла подивитися, не було. Тож ми пішли поспілкуватися у кафе. Зазвичай у нас в житті як? Жінки говорять про чоловіків, а чоловіки про жінок, – ділиться черкащанин.

Хлопець каже, що під час спілкування з ним клієнти можуть виговоритися і не натрапляти на звичні реакції, які звикли отримувати від рідних та друзів.

- Люди, які давно знайомі, звикли бачити одне одного шаблонно, у певній ролі. До проблем можуть поставитися так, як завжди звикли. Тому інколи легше відкритися незнайомій людині. Я можу вислухати і не перевантажую співбесідника своїми темами, – пояснює секрет попиту на свої послуги Данило.

Каже, що одного разу по-справжньому відчув, що зустріч з ним була клієнтові вкрай необхідна.

- Звернувся хлопець, який 4 роки зустрічався з дівчиною. Потім в їхніх стосунках почалися різні проблеми, почастішали сварки. Врешті-решт вона його покинула і стала зустрічатися з іншим. Він дуже емоційно про все це розповідав, – пригадує черкащанин.

За свої послуги хлопець бере 50 гривень за годину. Крім "дружніх" зустрічей, заробляє музикою, адже вчиться на вокаліста, грає на гітарі та фортепіано.

- Дуже запам’яталося замовлення, коли попросили допомогти хлопцю влаштувати романтичний вечір для дівчини. Це було на Пагорбі Слави. Був сюрприз. Коли вони піднімалися на пагорб, я почав грати та співати. Потім хлопець узяв підготовлені повітряні кульки та подарував їй. Вона не очікувала, що все це підготовлено саме для неї. Було романтично, – розповів Данило.

Вгору