У Черкасах молодих кандидатів у депутати “просвітили”, як стати успішними політиками

09 вересня 2015, 17:50

11952812_940726822686686_4500716299864128551_o

8 серпня відбувся перший тренінг Програми навчання та підтримки нової генерації політиків Черкаської області «Курс молодого кандидата в депутати». В ній взяли участь політично-активні громадські діячі, які планують балотуватися до місцевих рад на виборах 25 жовтня 2015 року.

Про це інформують на сайті Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

- Для ефективного проведення реформ на місцях експертне співтовариство та громадські організації зобов’язані допомогти всім, хто має намір шляхом особистої участі оновити органи влади, зробити їх більш ефективними, прозорими и європейськи орієнтованими, - розповів голова правління ЧОО КВУ Максим Михлик.

21 учасник тренінгу пройшли навчання та отримали знання щодо місця депутатів в системі органів місцевого самоврядування, особливостей цьогорічної виборчої системи та реєстрації кандидатом в депутати, правил спілкування із засобами масової інформації. Кожен учасник тренінгу мав змогу скласти власну передвиборчу програму і презентувати її. Запрошеними гостями тренінгу були головний редактор газети "Нова доба"; депутати Черкаської міської ради, які були обрані вперше в 2014 році, і які поділилися своїм досвідом роботи: на сесіях, в комісіях, фракціях та з виборцями.

- При наборі учасників тренінгу ми спеціально не цікавилися, від якої політичної сили вони будуть балотуватися, оскільки для нас є важливим розширити знання всіх активних громадських діячів, які вирішили спробувати себе в політиці. Єдиним прикрим моментом тренінгу стала низька активність жінок: до нас прийшло всього 3 учасниці. Сподіваюся, що під час наступних тренінгів гендерний баланс трохи вирівняється. Тож запрошуємо до навчання всіх охочих. Попереду тренінги для активістів, які хотіли б спробувати себе в ролі помічників депутатів, - зазначила юрист ЧОО КВУ Алла Юрковська.

Коментарі

Вгору