У Черкасах магазин оштрафували майже на 110 тисяч гривень

17 грудня 2014, 16:51

05892020

Черкаський окружний адміністративний суд визнав законними дії Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області щодо накладення штрафних санкцій на замовника будівельних робіт через недостовірні дані у декларації.

Співробітники Інспекції здійснили позапланову перевірку об’єкту за адресою: ріг бульвару Шевченка та вулиць Можайського і Пальохи, 25 у місті Черкаси, де знаходиться магазин продовольчих товарів.

В ході перевірки виявлено, що робочий проект об'єкта будівництва розроблений з відхиленням від містобудівних умов та обмежень земельної ділянки. Зокрема, не отримано технічних умов ДАІ для забезпечення умов транспортно-пішоходного зв'язку; не забезпечена необхідна кількість місць зберігання автотранспорту. Також виявлені недостовірні дані у зареєстрованій декларації про готовність об’єкта до експлуатації, на об’єкті виконано не всі передбачені проектною документацією роботи.

Замовнику видано припис щодо усунення порушень, забов’язавши його відкоригувати проект, та привести об’єкт будівництва відповідно до його вимог. За подання недостовірних даних накладено штрафні санкції у розмірі 109,6 тис. грн.

Проте, порушник звернувся до суду з метою оскаржити дії Інспекції держархбудконтролю. Після тривалого судового розгляду Вищий адміністративний суд України повернув справу на розгляд до Черкаського окружного адміністративного суду, який визнав дії Інспекції правомірними.

За інформацією ДАБІ України

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору