У Черкасах Леся Горліс-Горська вперше презентує автентичне видання «Холодного Яру»

05 грудня 2017, 14:51

7 грудня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Леся Горліс-Горська представить до уваги черкасців перевидання оригінального тексту книги «Холодний Яр», автором якої є її батько Юрій Горліс-Горський.

Легендарний хорунжий Армії УНР Юрій Горліс-Горський, написав унікальну книгу, що стала документальним свідченням повстанських, антибільшовицьких, антиросійських рухів на Чигиринщині, що на території Черкаської області. Книга «Холодний Яр» послугувала місточком між наддніпрянським та галицьким українськими національно-визвольними рухами 20 століття. «Холодний Яр» став настільною книгою для підпільників УПА.

Леся Горліс-Горська презентує до вашої уваги саме автентичне видання (передрук із книг 1934 та 1937 років) книги Юрія Горліс-Горського, до якої увійшов твір «Холодний Яр» та публіцистика автора. Окремою книгою донька видала повість Горліс-Горського «Отаман Хмара».

Окрім цього Леся Горліс-Горська до уваги громади презентує написану нею книгу про її родину та життєвий шлях батька: «Козак із Зірок». Загалом 7 грудня в Черкасах відбудеться 2 зустрічі з Лесею Горліс-Горською: 1) об 11:20 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, авдиторії 326, 1 корпусу університету, що за адресою: бульвар Шевченка, б. 81; 2) о 17:30 в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості, що за адресою: вулиця Смілянська, будинок 33.

Вгору