У Черкасах Кузьма розповів про своє ставлення до війни

06 листопада 2014, 20:05
Фото - Про Все

Фото - Про Все

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко перед концертом у Черкасах розкритикував проведення виборів у період війни. А також розповів, що більшість українців не усвідомлюють того, що нині в Україні йде війна, інформує кореспондент Про Все.

- Ви собі воюйте, а в нас вибори. Заклеїли Україну тими мордами, які вже в біг-борди не влазять. Та це ті самі морди тільки жирніші. І ми маємо їм повірити, що вони 23 роки в нас крали, а зараз почнуть щось робити? - емоційно сказав Андрій Кузьменко.

Разом з тим він не розуміє, чому Україна не робить достатньо у боротьбі з Росією.

IMG_0031

Фото: Про все

- Я досі не розумію, чому над нашою територією літають їхні літаки, чому обіцяли побудувати стіну, а звели паркан такий, як у моєї баби на городі стоїть, - наголосив Кузьма.

IMG_0026

Фото: Про все

Водночас він зазначив, що нині в Україні існує два паралельні світи – вісімдесят відсотків українців абсолютно «не віддупляють», що йде війна, і лише 20 відсотків хоча б щось хочуть зробити.

Хотите удивить друга? Портрет по фото - оригинальный подарок. Наши профессиональные художники воссоздадут любой образ по Вашему желанию. Доставка по Украине бесплатно!

Поділитись

Коментарі

Вгору