У Черкасах кандидат у мери не знає про звернення, яке поширено від його імені

19 травня 2014, 15:03

Містом поширюють анонімні бюлетень Партії пенсіонерів України, яка балотується до міської ради, та звернення до громадян від імені кандидата у мери Володимира Матюші (Партія пенсіонерів України).

Про це повідомляє ОПОРА.

Так, у поштові скриньки виборців було рознесено звернення до черкасців від Володимира Матюші, кандидата на посаду міського голови від Партії пенсіонерів України, із закликом вимагати встановлення фільтрів на трубах «Азоту», щоб «не пахло аміаком, щоб зник «ацетон» у дітей». Тут також зазначено, що рідне місто почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської не Черкаси, а Козятин, і «чиїм «Рідним містом» вона переймається?». Зазначимо, що Валентина Жуковська активно займається агітацією партії «Рідне місто», яке також бере участь у місцевих виборчих перегонах.

Бюлетень «Партії пенсіонерів України» від 13 травня має назву «13 соратників Олійника рвуться до влади в Черкасах». Аркуш формату А3 містить коротку довідку про самого Володимира Олійника, нині депутата Верховної Ради від Партії регіонів, а на звороті – такі ж довідки про його 13-х «соратників», які зараз балотуються в міську раду по спискам партій та багатомандатних округах від різних політичних сил. Серед них – «ВО «Батьківщина», Партія регіонів, Українська спілка ветеранів Афганістану. Усі матеріали направлені на агітацію проти депутатів у міську раду від зазначених вище суб’єктів і двох кандидатів у мери Анатолія Бондаренка (ВО «Батьківщина») і Олександра Рибченка (Партія ветеранів Афганістану).

Замовником та відповідальною особою двох друкованих матеріалів зазначена О. Семеніна.

Ми звернулись до Володимира Матюші з запитанням про ці друковані матеріали. Кандидат на посаду міського голови відповів, що не причетний до розповсюдженого звернення, а «Партія пенсіонерів України» не випускає ніяких «Бюлетенів». Єдиним виданням партії є «Тарасові джерела» і агітації проти інших кандидатів він не проводить.

Поділитись

Коментарі

Вгору