Черкаські податківці формально ставляться до обігу підакцизних товарів

19 травня 2014, 14:55

 

Прокуратура міста Черкаси перевірила реалізацію працівниками Державної податкової інспекції в місті Черкаси повноважень щодо контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати збору на розвиток виноградництва, садівництва та хмелярства, інформує прес-служба відомства.

Встановлено, що не здійснюються перевірки суб’єктів господарювання, які проводять роздрібну торгівлю алкогольними напоями поза межами виробництва, що у свою чергу дозволяє підприємцям не дотримуватись встановлених мінімальних роздрібних цін на такі напої.

Черкаські податківці зволікають із забезпеченням реального виконання рішень судів відносно суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, що стягувався в судовому порядку. Так, в окремих випадках, з моменту виникнення права на стягнення податкової заборгованості в примусовому порядку, виконавчі листи направлялись до органів Державної виконавчої служби лише через 5 місяців з дня прийняття судового рішення про стягнення заборгованості. При цьому подальший контроль за виконанням рішення суду податківцями не здійснювався.

Як зазначає прокурор міста Черкаси Сергій Пидорич, усі ці порушення свідчать про неналежне ставлення посадових осіб Державної податкової інспекції у місті Черкаси до виконання службових обов’язків у сфері контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати збору на розвиток виноградництва, садівництва та хмелярства. Тому за результатами перевірки прокуратурою міста на адресу виконувача обов’язків начальника ДПІ у місті Черкаси внесено подання за результатами розгляду якого винних притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору