У Черкасах горіла багатоповерхівка (фото, відео)

03 вересня 2018, 10:38

Фото: Про все

Під час пожежі в південно-західному районі Черкас, із задимленого будинку врятовано та евакуйовано 10 людей, серед яких 3 дітей і немовля. Про це на свої сторінці на facebook повідомив речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Про загорання в квартирі на першому поверсі девятиповерхового багатоквартирного житлового будинку на вулиці Прикордонника Лазоренка стало відомо о 13-50. Одночасно із першим повідомленням, на місце пожежі, за підвищеним номером виклику, було спрямовано оперативний відділ, два пожежних підрозділи Черкаського гарнізону та спецтехніку аварійно-рятувального загону Управління ДСНС.

Фото: Про все

Коли рятувальники прибули на місце події, їм довелось вирішувати одразу кілька важливих завдань. Крім боротьби із вогнем, що охопив квартиру на першому поверсі, та попередження поширення вогню на сусідні помешкання, найголовніше було організувати евакуацію та порятунок людей із вище розташованих поверхів, які через сильне задимлення були заблоковані у власних квартирах.

Фото: Про все

По встановленій автодрабині рятувальники на руках спустили з вищерозташованих поверхів до низу немовля та трьох малолітніх дітей. Згодом було проведено і евакуацію їхніх батьків. Через сходову клітину, у безпечне місце, поділившись власними дихальними масками, рятувальники вивели двох дорослих людей.

Загалом серед людей, яким під час роботи на місці пожежі допомогли рятувальники, - 6 дорослих та четверо дітей. Пожежу в квартирі на першому поверсі було локалізовано через годину, а за 17 хвилин повністю ліквідовано.

Вгору