У Черкасах хочуть збільшити зарплати вихователям садочків

10 квітня 2018, 22:23

Виконавчий комітет розглянув питання "Про затвердження міської  програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної  освіти на період  з 1 квітня до кінця 2018-го року”, повідомляє "Інфоміст".

Як розповів очільник освітнього департаменту Сергій Воронов, після ухвалення рішення педагоги садочків отримуватимуть в середньому на 1 тис грн більше, на сьогодні середня заробітна плата складає 5 300 грн.

“Станом на 1 січня 2018 року середня заробітна плата на ставку педагогічного працівника закладу дошкільної освіти становить 5383,6 грн., а середня заробітна плата  на  ставку педагогічного працівника  закладу загальної середньої освіти складає 7948,3 грн. Станом на початок року у закладах дошкільної освіти налічується 88 вакансій педагогічних працівників (7,5% від потреби у забезпеченні  педагогічними кадрами закладів дошкільної освіти), з них 1 вакансія вихователя-методиста, 55 –  вихователів,  23 – музичних керівників, 3 – інструкторів з фізкультури, 2 –  учителів-логопедів, 3 – дефектологів, 1 – практичного психолога. Відповідно до програми  стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м.Черкаси до кінця року всі педагогічні працівники та працівники, за умовами оплати праці віднесені до педагогічних, закладів дошкільної освіти отримуватимуть надбавки за складність і напруженість в роботі у розмірі 24% посадового окладу з підвищенням щомісячно”, – йдеться в проекті рішення.

У свою чергу директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган заперечила проти таких надбавок. Додає, міст, які можуть дозволити собі такі надбавки в Україні, небагато.

Фінансистка просить повернутись до питання лише за умови перегляду штатних розписів, збільшення навантаження на одного педагога, переглянути наповненість груп, а також зменшити кількість посад, які не займаються безпосередньо вихованням.

У результаті обговорення виконком підтримав програму.

Тоді як проект рішення щодо стимулювання працівників бухгалтерських служб закладів загальної середньої освіти Черкас на період з 1 квітня і до кінця року виконком не погодив.

Надалі – рішення за депутатами міської ради.

Коментарі

Вгору