У Черкасах експертиза виявила небезпечну поліклініку

15 червня 2015, 18:35

фото

Результати експертизи дитячої міської поліклініки № 2 показали, що робочий проект будівництва капітального ремонту цієї будівлі підлягає доопрацюванню. 

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

- У цьому році ми виділили 1 млн грн, щоб розпочати роботи по утепленню фасаду, по заміні вікон у поліклініці, але виявили, що це зробити неможливо, оскільки безпека дітей на першому місці. Не було зроблено інструментальну експертизу. В проекті відсутні дані про стан існуючих конструкцій, перекриття, на якому виконується утеплення. Не можливо визначити стан існуючих конструкцій, цей проект потрібно доопрацювати, - зазначив Радуцький.

За його словами, директор поліклініки повинен звернутися до влади з проханням на момент ремонту цього об'єкта надати інше місце для медичного закладу.

- Поліклініці на час потрібно переїхати, щоб не дай Бог нічого не трапилося, оскільки по всій будівлі ідуть тріщини. Це небезпечно для дітей. Коли вже закінчиться реконструкція, тоді можна починати утеплювати приміщення і ставити склопакети. Ми можемо зараз поставити склопакети, але можна лише уявити, що буде коли ця тріщина піде далі, вона порве все утеплення. Хто нас назве розумними, - наголосив посадовець.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору