У Черкасах для сором’язливого песика розшукують господарів (фото)

20 лютого 2018, 10:39

Черкаські волонтери розшукують господарів для собаки, якого привезли з лісу. Про це у Фейсбук написала черкаська волонтерка Влада Руденко.

Волонерка зазначає, що 7-місячну дівчинку вже стерилізували, але якщо у короткі терміни їй не знайдуть господарів, або хоча б перетримку, тварину знову доведеться повертати до лісу.

Про чотирилапу Влада Руденко розповідає, що вона дуже сором’язлива. Важить лише 8 кілограм.

Телефон для детальнішої інформації (097)011-51-23

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Оце так “волонтерка” – якщо не знайде господарів, “тварину доведеться повертати ДО ЛІСУ”! А що, альтернативи немає? Немає притулку для собак, що треба повертати її до лісу на вірну загибель? Жах.

Не Ольга сказав:

А Ви були в тому притулку? Ви бачили, ЩО там робиться? СКІЛЬКИ там собак? Він не гумовий, цей притулок, і якщо туди пхати усіх, кого десь підберуть, собаки, мабуть, почнуть їсти одне одного.
І так, поміж іншим, скількох безпритульних тварин влаштували Ви? Хоча б в той самий притулок, або знайшли їм господарів? Не своїх котів по сусідам роздали, а з вулиці, з лісу, зі смітника?

Ольга сказав:

Не Ольга, мені вас шкода – вашій агресії не позаздриш…Я була у тому притулку і не раз. Носила їжу. Не кажіть дурниць, вони не поїдять один одного, бо у кожного СВОЯ клітка. Я підгодовую не тільки собак, а і птахів, бездомних котів (але без фанатизму). Із вашого агресивного посту роблю висновок – відносити собаку назад, у ліс – це “врятування по-волонтерськи”….

Вгору