У Черкасах депутати поскаржились на мера в поліцію

09 серпня 2018, 17:55

Частина депутатів Черкаської міської ради звернулася до поліції через бездіяльність очільника Черкас.

Про це народні обранці повідомили сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції.

Депутатів обурило те, що протягом двох місяців у Черкасах не проводяться засідання сесії міської ради, у зв’язку з чим без розгляду залишаються важливі для міста питання.

Всупереч рішенню міського голови про проведення засідання сесії Черкаської міської ради 23 серпня частина депутатів мала намір провести його сьогодні. Втім, кворум їм зібрати не вдалося, на засідання завітало лише 17 народних обранців з потрібних для проведення сесії 22-ох. Тому вже згодом депутати повідомили, що знову спробують зібратися 20 серпня.

- Згідно із законом ми маємо право самі продовжити сесію. Тому сьогодні ми зібрали підписи під документом, у якому вимагаємо скликати сесію 20 серпня. Якщо на неї не прийде ні міський голова, ні секретар, ми матимемо право самі обрати головуючого і проводити засідання, - повідомив депутат Олександр Радуцький.

З його слів, головуючим цього засідання може стати «вільний демократ» Олександр Згіблов.

Сам пан Згіблов зауважив, що міський голова відмовляється скликати сесію через страх перед тим, що під час неї зміниться більшість у міськраді.

- У зв’язку з цим у місті почалися незворотні процеси. Зокрема, під питанням - реалізація програми “Нова українська школа”. Сесія не збирається, відповідно і рішення щодо реалізації програми досі не прийнято. І навіть, якщо ми сьогодні його ухвалимо,  обладнання під програму можна буде закупити не раніше жовтня”, — заявив депутат.

По завершенні заходу присутні на ньому депутати повідомили, що йдуть до міськради реєструвати звернення про необхідність проведення сесії, під яким підписалось 18 депутатів.

Вгору