“Нова українська школа” в Черкасах під загрозою зриву

13 липня 2018, 12:18

Нова українська школа

Держава виділила Черкасам 4,7 мільйони гривень для забезпечення перших класів відповідно до програми "Нова українська школа". За умовами надання субвенції місцева влада повинна надати з місцевих бюджетів 30% співфінансування. Через те, що вже близько місяця в Черкасах не відбуваються сесії міської ради виділити ці кошти поки що неможливо. 

- Нами отримано освітню субвенцію на створення освітніх середовищ у перших класах. Але ця субвенція передбачає 30% співфінансування від міста. На жаль, від часу надходження субвенції сесії міської ради не проводилися. Нами знайдено кошти за рахунок інших статей бюджету, але для їх спрямування на нову школу потрібна сесія, - розповів директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Також він додав, що через те, що субвенція надійшла із запізненням та не в повному обсязі, виникають складнощі із оперативною закупівлею тих же самих парт, адже їх виготовляють в Україні і виробники мають замовлення вже до жовтня.

- Ми сподіваємося, що попри надходження фінансування зі значною затримкою, ми зможемо зробити все вчасно,  і реалізацію цих проектів не доведеться перекладати на плечі батьків, - додав Сергій Воронов.

 

Коментарі

Скептик сказав:

У Бондаренка і Ко є важливіші справи – красти гроші громади на всяких фестивалях, тротуарній плитці та інших оборудках.

Вгору