У Черкасах чоловік намагався викрасти деталі з ліфта

05 серпня 2018, 16:36

У Черкасах чоловік намагався викрасти деталі з ліфта

Засуджено черкащанина, який намагався викрасти деталі з ліфта житлового будинку.

Черкаською місцевою прокуратурою підтримувалося державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України  (незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням до приміщення).

Встановлено, що зловмисник, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, проник до машинного приміщення ліфту жилого будинку в місті Черкаси, шляхом злому замка, та заволодів чужим майном, яке перебувало у вказаному приміщенні, таким як котушка тормоза, котушка колекторів, реле часу тощо.

За принципової позиції прокурора, який враховуючи суспільну небезпечність вчиненого злочину, наполягав на суворому покаранні, вироком суду зловмисника визнано винним за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі із застосуванням іспитового строку 2 роки, та задоволено цивільний позов на користь Комунального підприємства «Придніпровська служба утримання будинків» Черкаської міської ради на суму 68 200 гривень.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет законності.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури.

 

 

Вгору