Ймовірній винуватиці фатальної ДТП з велосипедистом досі не оголосили про підозру (відео)

05 серпня 2018, 15:00

Ймовірній винуватиці фатальної ДТП на смілянській трасі досі не оголосили про підозру, інформує vikka.ua.

Йдеться про аварію, що трапилася на екваторі червня на трасі Черкаси – Сміла. Тоді водійка люксового "Мерседесу" на смерть збила 28-річного велосипедиста. Як стало відомо пізніше, за кермом була екс-депутатка й власниця місцевої меблевої фабрики – Любов Савченко.

У прокуратурі повідомляють: нині триває низка експертиз. Тому про оголошення підозри нині й не йдеться. Лише після всіх перевірок зможуть говорити про ймовірних винуватців. Юристи ж додають: за інструкціями Мін’юсту України, термін проведення експертиз такої категорії – 30 днів. Однак, за потреби в додаткових дослідженнях, ті можуть затягнутися до трьох місяців.

Поза тим, як повідомляють власні джерела в правоохоронних органах, водійка нині на лікарняному. Що б і не дозволило вручити їй підозру, якби на те навіть були підстави.

сергей сказав:

Все по закону делают чтобы отмазать су–у!!!

Олена сказав:

Артюх вбила жінку на дорозі, і що, сидить? І ця дама вбила людину на дорозі і думаєте, що посадять “власницю меблевої фабрики”? Та ніколи отакі сидіти не будуть, бо мають чим відкупитися. Не вірю в правосуддя, хоч 10 реформ проведуть!

водкин №5 сказав:

ЗАБОЛЕЛА СУКА

Вгору