У Черкасах черга до дитячих садків становить більше тисячі осіб

17 травня 2017, 07:03

У Черкасах черга до дитячих садків становить більше тисячі осіб. Про це на нараді міського голови Анатолія Бондаренка повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, пише "УНН-Центр"

- Цьогоріч до дитячих садків не можуть потрапити близько 100 осіб, а загальна черга становить більше тисячі осіб, - сказав Ігор Волошин.

Як повідомила на нараді директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган, показник кількості вихованців у садках менший на 1280 осіб, або на 10,5% від середнього по Україні.

- У Черкасах 53 садки, їх відвідують близько 11 тисяч вихованців. Для порівняння: у Вінниці майже така ж кількість дошкільних навчальних закладів, зокрема 54, але у них виховуються майже 18 тисяч дітей, - зауважила Наталія Джуган.

Вона також додала, що у зв'язку з цим у дитячих садках міста "найдорожчі" діти.

- Обсяг видатків на одного вихованця ДНЗ цьогоріч складає 20 205 грн, що є одним з найбільших показників, і на 4221 грн більше середнього (15 984 грн) серед міст, що порівнювались, − сказала Наталія Джуган.

Обговорюючи показники, члени наради додали, що у місті не вистачає садків лише на Митниці та в Південно-Західному районі.

Вгору