У черкаських школах цьогоріч майже 4 тисячі випускників

30 травня 2014, 12:22

Сьогоднішнє свято «Останній дзвоник» став особливим днем для 3824 юних черкасців. Саме стільки випускників цьогоріч випускають загальноосвітні навчальні заклади нашого міста. Серед них 2100 учнів – закінчили 9 класів. З них – 73 випускника претендують на отримання свідоцтв про базову середню освіту з відзнакою. А от 1724 школярам – незабаром вручатимуть документи про отримання повної середньої освіти. З них 64 випускника 11(12) класів претендують на нагородження золотими медалями та 15 – срібними.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Як повідомила директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, урочисті святкові заходи з нагоди свята «Останнього дзвоника» 30 травня відбулись в усіх загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста. Тоді як завтра, 31 травня, у Черкасах проходитимуть випускні вечори для 11 (12) класів.

– Із 42 загальноосвітніх навчальних закладів міста випускний вечір буде проведений у 36 школах, крім двох шкіл-інтернатів обласного підпорядкування. А саме: у приватних школах «Софія» та № 770, навчально-виховного обꞌєднання «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 36». Оскільки у цих закладах відсутні 11-і класи. А от у навчально-виховному обꞌєднанні «Дошкільний навчальний заклад – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37» документи випускникам вручені під час проведення свята «Останній дзвоник», – розповіла Марина Леонідівна.

Документи ж про базову загальну середню освіту будуть вручені випускникам 9-х класів на урочистих зборах – 18 червня 2014 року.

Також Марина Бакланова проінформувала, що зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 3 по 27 червня 2014 року.

Для участі у ЗНО у 2014 році зареєструвалися 1511 випускників черкаських шкіл, що складає 88% від їх загальної кількості.

У Черкасах пункти тестування створені на базі закладів комунальної власності міста - гімназії № 9, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 15,24 та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33.

P.S. Хотите подать бесплатное объявление?

Поділитись

Коментарі

Вгору