У Черкасах безкоштовно віддають автомобіль

24 травня 2017, 23:55

Державна виконавча служба у Черкаській області через СЕТАМ безкоштовно віддає автомобіль Volkswagen Passat.

Про це під час засідання регіональної асоціації районних рад повідомив заступник начальника головного територіального управління юстиції, начальник Управління ДВС у Черкаській області Ярослав Фатенко.

Як його отримати: Зареєструватись на сайті СЕТАМу, знайти необхідну річ у розділі «Безоплатна передача», приїхати у Державну виконавчу службу написати заяву, аргументувати у ній, чому саме ви маєте отримати автомобіль. За можливості взяти участь у роботі комісії, яка приймає рішення про передачу.

- До нас нещодавно приїжджали одесити із військової частини. Вони дізналися про те, що ми передаємо безоплатно автівку. Звісно я з повагою ставлюсь до цієї області, але засмучує те, що немає зацікавлених представників із Черкащини. Невже вам не потрібні ті речі, які ми віддаємо? Нещодавно ми передали лікарні медичний прилад і вони були дуже задоволені, вони не знали, що є така можливість, - говорить Фатенко.

Він закликав бути ініціативними представників органів місцевого самоврядування, брати участь у торгах, реалізовувати непотрібні речі через СЕТАМ та претендувати на безоплатні речі.

Поділитись

Коментарі

Вгору