У Черкасах батьки просять забезпечити вільний доступ до спортивних майданчиків у школах

31 липня 2018, 17:03

Нещодавно в соціальних мережах з'явилася інформація, що діти перелазять через 4-5 метрові огорожі, щоб потрапити на спортивні майданчики, які знаходяться на території шкіл Черкас. Сьогодні батьки звернулися до членів виконкому, щоб ті вирішили питання вільного доступу до цих майданчиків, оскільки діти можуть травмуватися, якщо і надалі будуть перелазити через огорожу.

У той же час директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов сказав, що територія майданчиків закрита, оскільки все, що відбувається на території школи - відповідальність директора школи. І в штаті закладів освіти немає працівника, який би слідкував за дітьми.

– Я теж не можу дати закладам освіти розпорядження відкрити майданчики, бо в разі чи травмування дітей,чи іншої ситуації відповідатиму я. Свого часу я так само займався на території школи, але це, як на мене, дещо по-радянськи. А наглядати за дітьми і чергувати о 9 годині вечора ніхто не буде. А для вільного доступу такі майданчики потрібно організовувати в мікрорайонах, - сказав Сергій Воронов.

Натомість секретар міської ради заперечив аргументам Сергія Воронова.

– Ви дуже швидко стали чиновником. На наступне засідання підготуємо проект рішення. Діти все одно перелазять через паркан і грають там. Тож питання лише у відкритості майданчика, - сказав секретар міської ради Ярослав Нищик. 

 

Вгору