У Черкасах активно агітують купувати товари місцевих виробників

19 вересня 2014, 09:31

купуй-черкаське-289x320 (1)

Ідея підтримки місцевого виробника лягла в основу соціально-економічного проекту «Купуй Черкаське». Реалізація проекту дозволить споживачам мати черкаські товари за доступними цінами, а виробникам – зберегти робочі місця для черкащан. Механізм прозорої і лояльної взаємодії між виробниками, продавцями та споживачами узгодили 18 вересня о 16 годині в Координаційній раді Черкащини (бульвар Шевченка, 352) на форумі підприємців та місцевих виробників.

Підтримка місцевих виробників – єдиний шлях до розвитку економіки всього регіону. На Черкащині цю тему глибоко дослідили під час стратегічної сесії з формування стратегії економічного розвитку області, що відбулася за ініціативи голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної. Учасники провели стратегічну оцінку резервів та можливостей місцевих виробників і сформували пакет антикризових пропозицій, однією з яких є підтримка місцевих товарів і послуг.

На сьогодні вже створено єдиний логотип «Купуй Черкаське». Цей знак та цінник пропонують розмістити на товарах черкаських виробників. Крім того, розроблено механізм прозорих і лояльних умов взаємодії у ланцюзі «виробник-продавець-покупець».

– Ці механізми ми запропонували, проаналізували і затвердили на форумі місцевих виробників, який відбувся у Черкасах, – відзначила Наталія Нетовкіна. – Переконана: проект «Купуй Черкаське» є ефективним кроком для відстоювання інтересів та прав кожного з черкащан, хто сьогодні хоче максимально економити сімейний бюджет і мати стабільну роботу у рідному місті. Проект має суто соціальний характер, але економічно обґрунтований. Подібні проекти вже не раз впроваджувалися в області, але наша пропозиція кардинально відрізняється від попередніх. Від цього проекту виграють усі: покупці, виробники, продавці. Я впевнена, що наша пропозиція є серйозним кроком відстоювання інтересів і прав черкащан. Я впевнена, що нас підтримає не тільки підприємництво, а й місцева влада та громада. Тому, що цей проект дасть можливість підняти виробництво, покращити якість продукції, зробити її конкурентно спроможною, тим самим покращить життя в області. Ми – громада – зацікавлені в цьому в першу чергу. І результат залежить тільки від нас.

- Це дуже хороше започаткування. І воно має бути не просто фразою чи девізом, а спиратися на конкретні дії. На нашому підприємстві працює майже тисяча чоловік. Тобто ми забезпечуємо майже тисячу сімей і відчуваємо свою відповідальність за їхнє майбутнє, – говорить директор ТОВ “Черкасихліб” Олена Татаринова.

- Ми й раніше ставилися дуже позитивно до такої ініціативи, а за нинішніх умов особливо готові її підтримати. Тому, що ми всі маємо розуміти, що, підтримуючи нашого виробника, ми, в першу чергу, підтримуємо гаманці наших покупців і наших громадян. Тому що це і робочі місця, і премії. Тому, безумовно, даючи можливість реалізовувати наш черкаський товар, ми робимо наш край багатшим. Тому це дуже правильно, – переконана комерційний директор мережі супермаркетів “Гранд маркет” Алла Колодич.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору