У Жашкові чоловік помер через годину після крапельниці з антибіотиками

08 грудня 2017, 09:05

Залікували до смерті: 57-річний Олександр Близнюк з Жашкова помер буквально за годину після крапельниці з антибіотиками. Сталося це на третій  день від часу його  першого  звернення до сімейного лікаря, інформує ТСН.

Вдова померлого переконана, що саме лікарка виявила недбальство, призначивши препарат без необхідних обстежень і точно встановленого діагнозу.

Медичну книжку свого чоловіка Галина Близнюк не випускає з рук від похорону. Їй і досі не втямки, чому він так швидко пішов назавжди. До лікаря, пригадує Галина, чоловік звернувся зі скаргами на біль у грудях та горлі. Від інгаляції з гормонами йому лише погіршало і лікарка призначила антибіотики.

Після двох крапельниць чоловік помер на роботі.

- Пішов до машини, впав і миттєво помер, - каже жінка. – Антибіотики, гормони дали навантаження на уже ослаблене серце.

Розтин тіла показав, що всі органи небіжчика здорові, але судмедексперти виявили ішемічну хворобу серця про яку ніхто і не здогадувався.

- Якби була зроблена кардіограма, то людина б жила, - переконана вдова.

Чому ж перед призначенням сильних медикаментів не було проведено необхідного обстеження, на ці питання офіційної відповіді жінка так і не отримала. Двері кабінету лікарки зачинено.

За два тижні від смерті чоловіка у центрі сімейної медицини службове розслідування дій лікарки, відповідно до медичних протоколів, досі не проведено.

Вдова каже, що оригінал медичної карточки навмисно забрала. За її словами, там уже по смерті чоловіка з’явилися не лише додаткові записи, а й чужі обстеження.

- Відкриваємо, а там кардіограма, - розповідає сестра вдови Наталя Ковбасюк. – Ми питаємо, де вона взялася. Бо ніякої кардіограми не робили.

Дати своє бачення ситуації лікарі мають до понеділка.

Поліція ж відкрила провадження за статтею «навмисне вбивство». Чи перекваліфікують у «лікарську недбалість» - буде залежати від експертиз.

Детальніше – в сюжеті.

Вгору