У Черкасах активісти проведуть масштабну “чистку”

19 квітня 2016, 19:29
Фото з мережі

Фото з мережі

Представники громадської організації "Let's Do It Ukraine!" задумали масштабне прибирання по всій Україні і, зокрема, у Черкасах. 23 квітня вони збирають усіх охочих причепурити місто, після чого обіцяють провести фестиваль, інформує vikka.ua.

"Ми стараємося змінювати свідомість. Тому, навіть коли до нас приєднуються люди, яких вигнали з-під палиці, ми показуємо, що це насправді не так страшно і в цьому є суть. А для тих, кому ліньки прибирати, але хочуть потуситися, ми організовуємо фестивалі", – говорить представник ГО "Let's Do It Ukraine!" Сергій Верещак.

Торік, за словами організаторів, у масштабній всеукраїнській акції взяло участь понад півмільйона осіб. Цього року планується долучити до акції понад 700 тисяч осіб на п’яти тисячах локацій, а за гарної погоди – то й мільйон.

Аби сміття "вистачило" на всіх, у Черкасах очікується два суботники. Їх проведуть 16 і 23 квітня. Перший – це міський, а другий – всеукраїнська ініціатива активістів. На міському суботнику прибиратимуться схили Дніпра, берегова зона, лісосмуги та безгосподарські території.

"Маємо прохання до містян: обирайте місця для збору сміття таким чином, щоб техніка могла під’їхати і забрати його. Для цього повідомте завчасно, де ви працюєте, щоб ми знали, куди направити техніку", – розповідає начальник комунального відділу департаменту ЖКК міськради Ірина Попкова.

Однак це стосується лише місць загального користування та безгосподарської території. Якщо територія перебуває у чиїйсь власності чи в оренді, то за вивіз сміття відповідають її власники чи орендарі.

Суботником 23 квітня опікуватиметься Молодіжний ресурсний центр. Сюди можна звертатися зі своїми ідеями та пропозиціями. Чекають тут і на допомогу, зокрема й організаторську, адже запланували і фестиваль.

"Великим розділом заходу буде "Чисто-фест" – розважальний фестиваль на екологічну тематику, де люди зможуть відпочити після прибирання. З організацією нам допоможе КП "Дирекція парків", – зазначає директор Молодіжного ресурсного центру Тетяна Артеменко.

Коментарі

Вгору