“Це відверта заказуха”, – Давиденко розповів, чим викликав гнів підприємців

19 квітня 2016, 18:56
13046154_598939543608060_1753831814_n

Фото "Про все".

Начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександр Давиденко вважає акцію підприємців, які сьогодні під час сесії вимагали його звільнення, замовною. На його думку, вони знають, що незабаром усі їхні незаконні кіоски буде демонтовано, тому зміною керівника управління хочуть уникнути цього.

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Де докази слів,  що Давиденко хабарник? Хто брав, хто давав, коли, за що, де заява в правоохоронні органи? За порожні слова потрібно теж відповідати. Насправді, ситуація дуже проста. Ці підприємці: Шматко, Басок, Лисак, Мальована знають, що з дня на день я отримаю кошти на демонтаж незаконних споруд. І вони знають, що їхні споруди будуть демонтовані в першу чергу. І так само вони знають, що, якщо зміниться начальник управління інспектування, то їх ніхто чіпати не буде. Бо немає таких відчайдушних героїв, які можуть це робити. А Давиденко може це зробити. Єдине, чого наразі не вистачає - це фінансування. Тільки з'явиться фінансування - за два-три місяці наведеться такий лад в місті, що усілякі там Шматки, Баски і Лисаки і такі, як вони, будуть свої кіоски дуже довго шукати, - зазначив Олександр Давиденко.

Він вважає, що сьогодні на засідання сесії міської ради прийшли усі ті підприємці, які мають незаконні кіоски в Черкасах.

- Вони стоять вже десятками років і торгують переважно цигарками і пивом, до того ж незаконно. У кіосках лисаків неодноразово ловили продавців на тому, що вони продують цигарки і алкоголь дітям. Це фіксувала і поліція, і громадські активісти. І їм по барабану, це люди без будь-яких моральних якостей. У них в очах одні гроші. А сьогоднішня акція - це відверта заказуха для того, щоб якомога більше відтягнути часу від демонтажу своїх незаконних споруд, - прокоментував ситуацію чиновник.

Нагадаємо, сьогодні близько 10 черкаських підприємців завітали на сесіїю Черкаської міської ради з вимогою звільнити із займаної посади начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександра Давиденка.

Коментарі

Вгору