У черкаському ЦНАПі видаватимуть українські та закордонні паспорти

02 травня 2019, 15:10

У черкаському ЦНАПі видаватимуть українські та закордонні паспорти

Послуга з видачі паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон віднині доступна в Центрі надання адміністративних послуг, що на вулиці Благовісній, 170 у місті Черкаси.

Нині для цього тут облаштували чотири робочі місця. За попередніми підрахунками, щодня для оформлення паспортів зможуть приймати 100 – 115 заявників.

Як розповів заступник міського голови Ігор Волошин, ініціатива надання цієї послуги саме у ЦНАПі належить міському голові Анатолію Бондаренку.

У черкаському ЦНАПі видаватимуть українські та закордонні паспорти

- Рішенням Черкаської міської ради було створено відділ у структурі управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради. Планується, що послугу надаватиме 9 осіб, що дозволить їм працювати у дві зміни, з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень, що створить додаткові зручності для громадян. Поки що у відділі працює чотири особи, тож перший час відділ буде приймати громадян з понеділка до п'ятниці з 8.00 до 17.00 (без обіду), - зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Як повідомив начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко, послуга з оформлення та видачі паспортів нічим не відрізняється від тієї, що надає міграційна служба.

У черкаському ЦНАПі видаватимуть українські та закордонні паспорти

«Тепер громадяни зможуть обирати, де саме їм отримати цю послугу. До того ж, плануємо, що відділ видачі паспортів буде приносити суттєві прибутки до бюджету міста – не менше 100 тис. грн у місяць, або більше 1 млн грн на рік. Вартість модулів склала 1 млн 125 тис. грн».

Вартість оформлення паспорта громадянина України (у формі картки) становить:

– безкоштовно – для осіб, що досягли 14-річного віку та отримують його вперше;

– 279 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів;

– 366 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм:

– 557,32 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів;

– 810,32 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Читайте такожЯк черкащани втрачають здоров’я на закордонних роботах.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору