У Черкаському ліцеї замість квітів збирають допомогу онкохворій дитині

02 вересня 2019, 12:30

Без традиційних букетів для вчителів святкували Перший дзвоник у Черкаському фізико-математичному ліцеї. Вже три роки поспіль учні, батьки  та педагогічний колектив приймають участь у всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів». Кошти, які планувалось витратити на букети, йдуть на благодійну мету – допомогу онкохворим діткам.

- Сьогодні проводимо лінійку з нагоди Першого дзвоника. І в такий радісний день хочеться, щоб він розпочався з чогось приємного не тільки для нас, а й для тих, хто потребує нашої допомоги, піклування і особливої уваги. Тому ми беремо участь у Всеукраїнській акції і замість тратити кошти на квіти допомагаємо тим, хто не може в повній мірі розділити радість сьогоднішнього свята, -  розповів у коментарі Про все директор ФІМЛІ Іван Плющай.

За його словами, в акції «Благодійність замість квітів» приймають участь не лише учні, а й ті, хто дотичний до навчального закладу – батьки і соціальні партнери ліцею.

Заступник директора ФІМЛІ з навчально-виховної роботи Наталя Бобкова каже, що цю акцію вони запровадили три роки тому. Спершу це був загальний збір коштів, які передавали на медичний заклад, а вже там визначалися, куди йшли ці гроші. А вже наступного разу, як і цьогоріч, допомога була адресною. Було визначено дитинку, якій конче потрібні кошти на лікування, а в батьків немає можливостей їх віднайти.

- Дитині, якій ми допомагаємо, 5 років і вона потребує трансплантації кісткового мозку. Минулого року кошти, які ми зібрали, допомогли дитині одужати. Цьогоріч теж сподіваємось на позитивний результат. У кожному класі стоятиме спеціальна скринька, а наприкінці дня ми зберемо кошти і всю суму направимо дитині, - каже вона.

Коментарі

Вгору