У черкаському фонтані зафільмували “дельфінів”

24 червня 2019, 19:38

Попри застереження працівників водоканалу черкасці продовжують охолоджуватися у міських фонтанах. Зокрема у водограї на площі 700-річчя Черкас. Місцеві жителі стверджують, що кожного дня там купається щонайменше 10 людей. Про це пише "Інфоміст". 

– У Дніпрі вода брудна, а тут - кришталево чиста у порівнянні з річкою. Тому, коли на вулиці спекотно так, як сьогодні, ми приходимо і плаваємо у фонтані. Такі собі “черкаські дельфіни”, – коментує 42-річний Володимир Протрукевич.

Пенсіонер Володимир Ісаакович додає, що фонтани використовують безхатьки як басейн. Часто приходять пити воду чи плавать у ній і безпритульні тварини.

– Плавати у фонтанному басейні небезпечно для здоров’я. У таких закритих типах басейнів активно розвиваються бактерії, які можуть викликати не лише почервоніння шкіри, а й висипання, порушення шкірного покрову й інші хвороби, які доведеться лікувати доволі тривалий період. Окрім того вода у фонтані не чиста, можу сміливо заявити, що на стінках басейну гарантовано розвивається грибок. Наостанок – фактор антисанітарії: такі водойми часто використовують безхатьки, які нерідко хворі на небезпечні хвороби, інфікуватися якими можна навіть через воду, – коментує лікар-педіатр Олена Іванець.

Читайте також: Мутна вода і мертва риба: Дніпро знову “зазеленів”. Екологи пояснюють чому

Коментарі

Вгору