У черкаській лікарні з’явився сучасний УЗД-апарат вартістю близько 12 тис. євро

26 грудня 2018, 20:20

Лікарі Третьої Черкаської  міської лікарні швидкої медичної допомоги отримали універсальний сучасний УЗД-апарат вартістю близько 12 тисяч євро.

До сьогодні в медичних фахівців уночі не було можливості провести ургентне ультразвукове дослідження, тому саме на цьому УЗД-апараті буде проводитися безкоштовне обстеження хворих, що допоможе в майбутньому більш точній діагностиці захворювань та прийняттю термінових рішень під час лікування пацієнтів із хірургічного відділення. Більшість лікарів хірургів цього підрозділу  володіють навичками проведення УЗД після навчання на курсах UTLS, які включали і методику проведення FAST ultrasound діагностики.

Доктор Петер Лідзба з Німеччини розповів, що такий апарат уже був у використанні в німецьких медичних закладах. Проте перед тим,  як відправити його в Україну, прилад протестували і впевнилися у його справності.

- Це моє особисте бажання допомогти українській лікарні, не матиму від цього ніякого фінансового зиску, - додав німецький лікар.

Лікарня отримала апарат, як медичну гуманітарну допомогу  від Доктора приватної медичної практики - Петера Лідзби (Німеччина) та представниці активної діаспори Мюнхену - Інни Флоріанчик за підтримки ГО "Ротарі клуб Черкаси" та завдяки сприянню ГО "ЖИТТЯ БЕЗ БАР'ЄРІВ" (Лесі Валяєвої).

Вгору