У ЧДТУ хочуть проводити переголосування через сім днів, – вибір за Міносвіти

03 червня 2016, 11:49
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У ЧДТУ вважають, що вирішити ситуацію із виборами у виші можна двома шляхами: або призначити найближчим часом повторні вибори або через два тижні оголошувати конкурс повторно. Вибір має зробити Міністерство освіти і науки. Утім, у самому навчальному закладі вважають, що варто проводити переголосування через сім днів. Таку ідею підтримали і самі кандидати.

Про це вони зазначили під час зборів із колективом, інформує кореспондент "Про Все".

Як повідомили також під час зборів, у другому турі у скриньках комісія виявила 111 бюлетенів із зникаючим чорнилом. Загалом недійсними було визнано 121 бюлетень. Хоча сама комісія, за словами голови комісії Лариси Чепурди, спрацювала прозоро в обох турах.

- Робота комісії прозора була. У першому турі жодних зауважень зі сторони кандидатів чи спостерігачів не було. Коли побачили кількість бюлетнів, на яких не можна виявити волевиявлення, ми вислухали спостерігачів і звернулися до правоохоронних органів. Представник Міністерства сказала, що такий випадок в Україні був торік в одному з ВНЗ, - зазначила голова.

Нагадаємо, 1 червня проходив другий тур виборів ректора ЧДТУ. Перемоги не отримав жоден з кандидатів, оскільки жоден з них не отримав 50%+1 голосів. Результати виборів ректора ЧДТУ варто вважати такими, що не відбулися.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Коментарі

Вгору